Piknik integracyjny „Żyj zdrowo i kolorowo”
Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pikniku integracyjnym pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”, zorganizowanym przez Polski Czerwony Krzyż oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Środzie Śląskiej. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, konkursów i zabaw, za udział [...]


