Powiat Średzki wraz z firmą Strabag realizującą remont ul. Głównej w Piotrowice gm. Kostomłoty informuje, że 17 i 18 lipca będzie frezowana (zrywana) istniejąca nawierzchnia drogi. Nowa nawierzchnia będzie układana na całej szerokości jezdni od 29 lipca do 3 sierpnia /poniedziałek – sobota/ i w tym terminie ul. Główna będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. O wyznaczonych objazdach będą informować znaki.
Prace remontowe będą wykonywane w dwóch etapach:
• I etap – 29, 30 i 31 lipca masa będzie układana od wjazdu do Piotrowic (od skrzyżowana na Paździorno) do skrzyżowana ul. Głównej z ul. Kasztanową i Fatimską,
• II etap – 1, 2 i 3 sierpnia masa będzie układana od w/w skrzyżowana do cmentarza.
Roboty odbywać się będą w godzinach 7.00 – 18.00. Po godzinie 20.00 (tj. po 2 godzinach od ich zakończenia) możliwy będzie przejazd po nowej nawierzchni wyłącznie dla mieszkańców Piotrowic. Na czas zamknięcia drogi (29.07 – 03.08) prosimy kierowców o poruszanie się drogami gminnymi oraz o dostosowane się do wskazań i zaleceń wykonawcy robót.
Prosimy kierowców o cierpliwość, stosowanie się do wyznaczonych objazdów oraz bezpieczną jazdę. Za utrudnienia przepraszamy.