Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Najczęściej czytane

20-11-2019

Zapraszamy na sesję

Przewodniczący Rady Powiatu w Środzie Śląskiej zaprasza na sesję Nr XV/2019, która odbędzie się 28 listopada br. /czwartek/ o godz. 14.00 w sali konferencyjnej nr 205 Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej.
czytaj dalej ›
20-11-2019

Bezpieczniej na drogach

Odpowiadając na wnioski mieszkańców Powiat przystąpił do realizacji projektu poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatowych.
czytaj dalej ›
04-11-2019

Zapraszamy na obchody

Starosta Powiatu Średzkiego KRZYSZTOF SZAŁANKIEWICZ i Przewodniczący Rady Powiatu ARTUR BOGUCKI zapraszają na powiatowe obchody Święta Niepodległości.
czytaj dalej ›
jesteś w: Strona główna

Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej – Strona główna

Narzędzia i usługi

Najnowsze wiadomości

Ilustracja do informacji: Nowa linia komunikacyjna
31-10-2019

Nowa linia komunikacyjna

W związku z rezygnacją firmy POLBUS z obsługi linii komunikacji zbiorowej na terenie Gminy Kostomłoty, urząd gminy informuje, że od poniedziałku 4 listopada br. firma P.P.H.U. MALEC uruchamia linię Piotrowice - Szymanowice - Siemidrożyce - Jakubkowice - Kostomłoty - Środa Śląska, według załączonego rozkładu jazdy.
 

czytaj dalej ›
Ilustracja do informacji: Konkurs ofert
30-10-2019

Konkurs ofert

Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Środzie Śląskiej z dnia 30 października 2019 r. w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego a także edukacji prawnej w Powiecie Średzkim w 2020 r.

czytaj dalej ›
Ilustracja do informacji: Konkurs plastyczny o emocjach
29-10-2019

Konkurs plastyczny o emocjach

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej zaprasza przedszkolaków oraz uczniów do udziału w konkursie plastycznym.

czytaj dalej ›
Ilustracja do informacji: Utrudnienia w ruchu
29-10-2019

Utrudnienia w ruchu

Wczoraj rozpoczęło się kładzenie masy bitumicznej na drodze Udanin-Piekary, co oznacza utrudnienia dla kierowców! Dzisiaj nieprzejezdny jest odcinek od skrzyżowania w Piekarach do wjazdu na teren zakładu Polboto-Agri. Prosimy o wyrozumiałość i korzystanie z wyznaczonych objazdów. Niedogodności potrwają maksymalnie do czwartku.

czytaj dalej ›
Ilustracja do informacji: Kolejne tablice informacyjne
28-10-2019

Kolejne tablice informacyjne

Dzięki współpracy z Lokalną Grupą Działania Kraina Łęgów Odrzańskich i dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Powiat zrealizował projekt pn. „Budowa ścieżek rowerowych pomiędzy miejscowościami Kulin-Cesarzowice w Krainie Łęgów Odrzańskich”.

czytaj dalej ›
  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin