Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Informacje, ogłoszenia

Ilustracja do informacji: Wyraź swoja opinię
25-11-2016

Wyraź swoja opinię

Starosta Powiatu Średzkiego zaprasza do udziału w konsultacjach „Wieloletniego programu współpracy Powiatu Średzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na lata 2017-2018”.
czytaj dalej ›
Ilustracja do informacji: Zmiany ważne dla NGO
22-09-2016

Zmiany ważne dla NGO

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie szkoleniowo-informacyjne odnośnie zmian w Rozporządzeniu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.   
czytaj dalej ›
Ilustracja do informacji: Czekają na opinie i uwagi
22-09-2016

Czekają na opinie i uwagi

Samorząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konsultacje społeczne "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2017 rok".
czytaj dalej ›
06-07-2015

Dla chcących działać

W związku z drugim naborem wniosków o mikrodotacje w roku 2015 w ramach projektu OdDOLNY ŚLĄSK, realizowanego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich i Fundację „Wrzosowa Kraina" zapraszamy organizacje pozarządowe oraz przedstawicieli grup nieformalnych oraz grup samopomocowych na spotkania informacyjne.
czytaj dalej ›
02-04-2015

Dla chcących wiedzieć więcej...

Zapraszamy lokalne organizacje do odwiedzenia i korzystania z portalu www.haloodra.pl. Za jego pośrednictwem można: Zobaczyć atrakcje w twojej okolicy! Sprawdzić co dzieje się po sąsiedzku! Pochwalić się wydarzeniami z twojej okolicy!
Administrator portalu: Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych.

Załączniki

15-01-2015

POZAKONKURSOWY TRYB UDZIELANIA DOTACJI

Informujemy, że 9 stycznia br. do siedziby Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej wpłynęła oferta Towarzystwa Salezjańskiego Dom Świętego Krzyża na realizację zadania publicznego, w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (małe granty), z zakresu organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
Wszelkie uwagi dotyczące zamieszczonej oferty należy kierować do 21 stycznia do Wydziału Rozwoju, Funduszy Zewnętrznych i Promocji Powiatu - tel. 71/396 89 17, e-mail: rfp~@~powiat~-~sredzki~.~pl.

Załączniki

10-07-2014

Powstanie Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego

7 lipca Marszałek Województwa Dolnośląskiego ogłosił nabór kandydatów do Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Swoich kandydatów organizacje mogą zgłaszać do 5 sierpnia.
Wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego stanowi organ konsultacyjny i opiniodawczy. Na szczeblu wojewódzkim powołuje ją Marszałek Województwa. Możliwość powołania Rady daje ustawa z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
czytaj dalej ›
19-05-2014

Święto organizacji!

Koncerty, pokazy, warsztaty, strefa dla dzieci, specjalne show fontanny multimedialnej, pokaz sztucznych ogni oraz prezentacje ponad 100 dolnośląskich organizacji! Wszystko to 25 maja we Wrocławiu w ramach Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych – zwanych też Dniem Społecznej Super Mocy. Wstęp wolny, zapraszamy w imieniu organizatorów!
 
czytaj dalej ›
07-03-2014

Pomagają organizacjom

Regionalny Punkt Konsultacyjno - Doradczy dla Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje z Powiatu Średzkiego do skorzystania z profesjonalnego wsparcia doradczego.
czytaj dalej ›
07-02-2014

Zostań lokalnym przewodnikiem

LGD Kraina Łęgów Odrzańskich we współpracy z innymi grupami rozpoczyna realizację projektu pn. „Przewodnik za ladą”. Jego celem jest usprawnienie promocji i informacji turystycznej m.in. na terenie naszego powiatu. Jeśli jesteś osobą ciekawą, zainteresowaną rozwojem turystyki, działasz lub pracujesz w miejscu, do którego trafiają turyści LGD ma dla Ciebie ofertę  współpracy.
czytaj dalej ›
1 2 3 4 5 6
  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin