Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

Ilustracja do informacji: Zapraszamy na 8-majowy Rajd Rowerowy!

Zapraszamy na 8-majowy Rajd Rowerowy!

Złożenie kwiatów pod pomnikiem Żołnierzom Polskim oraz rajd rowerowy to propozycja Powiatu na wspólne obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa.
Złożenie kwiatów pod pomnikiem Żołnierzom Polskim zaplanowano na godz. 10.00. O 10.20 z Rynku Dolnego ruszą rowerzyści, podzieleni na mniejsze zespoły. Trasa rajdu będzie wiodła przez Komorniki, Święte, Kadłub, Siemichów, Miękinię, Mrozów aż do zamku na wodzie w Wojnowicach. Tam organizatorzy zaplanowali postój połączony z mini-piknikiem.  
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych obchodach. Rajd i piknik to według nas ciekawa propozycja zarówno dla całych rodzin, jak i osób ze sportowym zacięciem. W Wojnowicach planujemy ognisko z kiełbaskami oraz zabawy integracyjne – zachęcają pracownicy wydziału promocji starostwa, koordynujący obchody. Impreza otrzymała pozytywną opinię powiatowej komendy policji, a jej uczestnicy będą również ubezpieczeni.
 
Osoby zainteresowane rajdem rowerowym proszone są o zgłaszanie udziału (liczba uczestników, imię i nazwisko oraz tel. osoby zgłaszającej!) na adres: a~.~sikora~@~powiat~-~sredzki~.~pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku 5 maja.
 
Organizację wydarzenia wspierają: Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej oraz Klub Turystyki Wszelakiej działający przy PCeKA. 
(Powiat Średzki - RFP)

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin