Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

Ilustracja do informacji: “Niedziela z kryminałem” już w ten weekend

“Niedziela z kryminałem” już w ten weekend

Po kilku miesiącach oczekiwania w najbliższą niedzielę 24 kwietnia o godzinie 17.00 w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej odbędzie się pierwsza w tym roku “Niedziela z kryminałem”.
“Niedziela z kryminałem” to cykl spotkań z autorami polskich powieści kryminalnych, który rozpoczął się w czerwcu ubiegłego roku. Od tego czasu w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej gościli m.in. Mieczysław Gorzka - twórca serii “Martwy Sad”,  Tomasz Duszyński - autor trylogii “Glatz” czy Małgorzata Starosta - specjalizująca się w komediach kryminalnych.  
 
Za wyjątkiem pierwszej “Niedzieli z Kryminałem”, w której był gościem, Mieczysław Gorzka pełnił rolę prowadzącego pozostałe spotkania. Jednak w najbliższą niedzielę pochodzący ze Szczepanowa pisarz ponownie będzie “przepytywany”, a głównym tematem rozmowy będą jego dwie najnowsze książki - “Dziewięć” i “Krwawnica”. Spotkanie poprowadzi Anna Świercz
 
Wydarzeniu towarzyszyć będzie oprawa muzyczna, o którą zadba zespół 4HEADS oraz wiele niespodzianek, w tym konkursy z nagrodami. Wstęp na “Niedzielę z Kryminałem” jest bezpłatny i nie obowiązują wejściówki. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału. 
 
(RFP - Powiat Średzki)
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin