Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

News box

Ilustracja do informacji: Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę

Po raz kolejny Powiat, Muzeum Regionalne i sklep OfficeVM organizują świąteczny konkurs plastyczny na “Najpiękniejszą pisankę”. Termin dostarczenia prac mija 25 marca.
Konkurs adresowany jest do małoletnich mieszkańców powiatu średzkiego (od 4. do 18. roku życia), lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, Domów Seniorów i Domów Samopomocy. Jego celem jest m.in. kultywowanie tradycji wykonywania ozdób świątecznych, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej mieszkańców powiatu.
 
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu wielkanocnej pisanki w formie przestrzennej, dowolną techniką i przy wykorzystaniu dowolnych materiałów. Jej maksymalny rozmiar nie może przekroczyć 60 cm wysokości. Termin dostarczania prac do muzeum mija w sobotę 25 marca. 
 
Najpiękniejsze pisanki wyłoni jury kierując się m.in. zgodnością z tematem i formą, pomysłowością oraz estetyką wykonania. - Serdecznie zapraszamy do udziału. Poziom zeszłorocznego konkursu był bardzo wysoki i liczymy, że w tym roku również tak będzie. Jak wspaniałe i zaskakujące dzieła potrafią stworzyć mieszkańcy naszego powiatu będzie można przekonać się oglądając pokonkursową wystawę w muzeum - podkreślają pracownicy wydziału promocji średzkiego starostwa, koordynujący konkurs.  
 
Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie. Zapraszamy do udziału!
(Powiat Średzki - RFP)

 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin