Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

News box

Ilustracja do informacji: Trzeci kulinarny pojedynek już 16 października

Trzeci kulinarny pojedynek już 16 października

1000 złotych czeka na zwycięzcę konkursu „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Aby je zdobyć trzeba przygotować najlepsze danie z dyni. 
Trzeci kulinarny pojedynek odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 10.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym na Kajakach. Do tej pory kucharze-amatorzy chwalili się swoimi umiejętnościami grillowania. W obu konkursach najlepsza okazała się drużyna „Ciechowianek”.
 
Zgodnie z regulaminem uczestnikami powiatowego konkursu mogą być koła gospodyń wiejskich, lokalne organizacje, uczniowie klas gastronomicznych, a także grupy nieformalne składające się z bliskich lub przyjaciół. Drużyna, która przygotuje najlepsze danie otrzyma bon o wartości 1000 złotych oraz tytuł i dyplom „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Warto też przypomnieć, że najlepsze przepisy znajdą się w planowanej II części książki  „Powiat Średzki na talerzu”.
 
Niezbędnym warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie karty zgłoszenia w terminie do 13 października. Zapraszamy do wspólnej zabawy. W przypadku pytań prosimy o kontakt – 71 396 89 17.
(RFP - Powiat Średzki)
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin