Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

News box

Ilustracja do informacji: Wznowiono przyjęcia do służby w Policji

Wznowiono przyjęcia do służby w Policji

Informujemy, że od 8 czerwca osoby zainteresowane służbą w Policji mogą składać osobiście dokumenty aplikacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, ul. Św. Andrzeja 2.
Poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej będą prowadzone z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższymi ograniczeniami osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikiem Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Środzie Śląskiej pod nr tel. 47 872 22 09.
Od 8 czerwca 2020 r. wznowione zostały również zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do testu sprawności fizycznej. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 13.00 - 14.00, wtorki 8.00 -  9.00 i czwartki. 8.00 - 9.00 w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław, mieszczącej się we Wrocławiu przy ul. Poznańskiej 14. Zajęcia prowadzone są zgodnie z wytycznymi ministrów właściwych ds. sportu i zdrowia.
 
Szczegóły dotyczące procesu rekrutacji znajdują się na stronie: http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/wazne_informacje/zostan_jednym_z_nas
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin