Blad polaczenia z baza danych: SQLSTATE[HY000]: General error: 1925 Query cache is globally disabled and you can't enable it only for this session Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej – Informacje, ogłoszenia
Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Informacje, ogłoszenia

09-08-2012

Zapraszamy do współpracy

Na dzisiejszym posiedzeniu Zarząd Powiatu w Środzie Śląskiej podjął decyzję o ogłoszeniu naboru kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komisji Konkursowej opiniującej oferty na realizację zdań publicznych Powiatu Średzkiego w 2012 r. (II konkurs ofert). Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 sierpnia. Posiedzenie komisji odbędzie się 30 sierpnia.

Załączniki

26-07-2012

POZAKONKURSOWY TRYB UDZIELANIA DOTACJI

Informujemy, że 25 lipca br. do siedziby Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej wpłynęła oferta Stowarzyszenia NIE JESTEŚ SAM na realizację zadania publicznego powiatu w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (małe granty).

Wszelkie uwagi dotyczące zamieszczonej oferty należy kierować do Wydziału Rozwoju, Funduszy Zewnętrznych i Promocji Powiatu, tel. 71 396 89 51, e-mail: rfp~@~powiat~-~sredzki~.~pl do 2 sierpnia br.

 

Załączniki

05-07-2012

Pozakonkursowy tryb udzielania dotacji

Informujemy, że 2 lipca br. do siedziby Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej wpłynęła oferta Stowarzyszenia NASZE PIOTROWICE na realizację zadania publicznego powiatu w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (małe granty).
 
Wszelkie uwagi dotyczące zamieszczonej oferty należy kierować do Wydziału Rozwoju, Funduszy Zewnętrznych i Promocji Powiatu, tel. 71 396 89 51, e-mail: rfp~@~powiat~-~sredzki~.~pl do12 lipca br..

Załączniki

28-07-2011

Ankieta nt. potrzeb

W związku z ustalaniem harmonogramu działań w ramach projektu Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych z terenu aglomeracji wrocławskiej - SEKTOR 3 prosimy lokalne organizacje o określenie swoich potrzeb i zainteresowań w niżej załączonej ankiecie.
 
Wypełnioną ankietę można przesłać na fax starostwa – 71 317 56 49, e-mail: ewa~.~sikora~@~powiat~-~sredzki~.~pl lub przynieść osobiście do starostwa (pokój nr 59). Ankietę można wypełnić rownież on-line tutaj.
Z góry dziękujemy za współpracę.

Załączniki

1 2 3 4
  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin