Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

26-07-2011

Święto Policji

Słowa uznania, zapewnienia o współpracy oraz awanse i nagrody dla najlepszych – tak najkrócej można opisać tegoroczne obchody Święta Policji, które zorganizowano 22 lipca w Domu Kultury w Środzie Śląskiej.
 
czytaj dalej ›
25-07-2011

Letnia integracja

Konkursy, kabaret, zabawa taneczna takie atrakcje czekają na uczestników imprezy „Lato na sportowo” organizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej – Środowiskowy Dom Samopomocy.
 
czytaj dalej ›
25-07-2011

Sesja nr X/2011

Dzisiaj o godz. 16.00 w sali konferencyjnej starostwa powiatowego (ul. Wrocławska 2) odbędzie się nadzwyczajna sesja  Rady Powiatu w Środzie Śląskiej. Przewodniczący Rady Powiatu zaprasza na obrady.
 
czytaj dalej ›
20-07-2011

Kolejna ,,schetynówka" otwarta

We wtorek 19 lipca w obecności Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy otwarto drogę 1606D w gminie Miękinia - od granicy Wrocławia do granicy gminy Kostomłoty.
czytaj dalej ›
28-07-2011

Podlaskie wspomnienia

Niedawno pisaliśmy o partnerskiej wizycie w Powiecie Hajnowskim. O nawiązaniu współpracy i ostatniej wizycie powstał nawet wiersz. Jego autorką jest Marianna Galas z Bukówka i jak napisała, tak właśnie było…
 
czytaj dalej ›
15-07-2011

Koniec kolejnego etapu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej zakończyło realizację kolejnego etapu zadań w projekcie „Szczęśliwi bo razem”, tym razem z zakresu aktywizacji zdrowotnej czyli turnusu rehabilitacyjnego.
czytaj dalej ›
15-07-2011

Oficjalne otwarcie

Dziś, przed południem oficjalnie otwarto drogę nr 2075D na odcinku Zabłoto- Kostomłoty oraz drogi 2079D na odcinku Kostomłoty- autostrada A4.
czytaj dalej ›
14-07-2011

Nie bądź jeleń, weź paragon

Utrudnienia w reklamacji zepsutego telewizora, wadliwego pontonu czy biletu na mecz, który się nie odbył. Możliwe? Gdy nie masz dowodu zakupu, dochodzenie praw jest trudniejsze. Najprostszym z nich jest paragon. Powinniśmy go otrzymać niezależnie od tego, gdzie robimy zakupy
czytaj dalej ›
06-07-2011

Nowe drogi w powiecie

Kolejne dwie inwestycje drogowe zakończył realizować Powiat Średzki.
czytaj dalej ›
05-07-2011

Dla wspólnego dobra

Związek Powiatów Polskich i Fundacja Konkursu Pro Publico Bono zapraszają do udziału w konkursie na najlepszą działalność w zakresie samorządności obywatelskiej.
 
czytaj dalej ›
  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin