Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

News box

Ilustracja do informacji: Czwarta odsłona konkursu

Czwarta odsłona konkursu

W sobotę 26 maja odbędzie się kolejne spotkanie w ramach konkursu kulinarnego „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Tym razem uczestnicy będą grillować, a przyświecać będzie temu hasło „Polskie i swojskie”.
Grillowanie odbędzie się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Środzie Śląskiej i tym razem przyjmie formę majówki. Uczestnicy konkursu będą grillować, a ich najbliżsi, kibice i wszyscy zainteresowani piknikować. Kto będzie chciał  będzie mógł rozpalić swojego, pozakonkursowego grilla. Będą też dmuchańce i konkursy dla dzieci, a także dobra muzyka i słodki poczęstunek.  
Zapraszamy do udziału w konkursie (karty zgłoszenia należy przesłać do 22 maja), a kto nie podejmie się wyzwania kulinarnego do udziału w pikniku! Początek imprezy godz. 14.00.
 
Przypominamy, że dotychczas odbyły się trzy kulinarne pojedynki. Najlepsze pierogi przygotowało stowarzyszenie Adsum z Chomiąży, a żurek i szarlotkę (ostatni pojedynek) drużyna Smakoszy ze Środy Śląskiej.  Wszystkie zwycięskie przepisy znajdą się w specjalnej publikacji, która zostanie wydana jesienią tego roku.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin