Blad polaczenia z baza danych: SQLSTATE[HY000]: General error: 1925 Query cache is globally disabled and you can't enable it only for this session Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej – Kolędowanie z Anną Wyszkoni
Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

News box

Ilustracja do informacji: Kolędowanie z Anną Wyszkoni

Kolędowanie z Anną Wyszkoni

Jak ciekawie spędzić grudniowy, przedświąteczny wieczór? Na koncercie pastorałek w wykonaniu Ani Wyszkoni!
– Święta Bożego Narodzenia ta czas szczególny. To okres wyciszenia i refleksji. Aby jak najlepiej poczuć ten niezwykły nastrój podjęliśmy się organizacji koncertu pt. „Średzkie Kolędowanie z  Gwiazdami”. Tytułową gwiazdą będzie Anna Wyszkoni, która zaśpiewa dla nas najpiękniejsze pastorałki – mówi starosta powiatu Sebastian Burdzy.
 
Ani Wyszkoni chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To znana piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Przez 15 lat była wokalistką zespołu „Łzy”. W 2009 wydała własny album  „Czy ten pan i pani” rozpoczynając w ten sposób solową karierę. Jej największe przeboje to:  „Wiem, że jesteś tam”, Biegnij przed siebie”, „Nie chcę Cię obchodzić” czy „Graj chłopaku graj”.
 
Koncert odbędzie się w czwartek 21 grudnia w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Środzie Śląskiej. – Występy zaplanowano na godz. 16.30 i 19.00, lecz w pierwszej kolejności sprzedawane są bilety na późniejszą godzinę. Dopiero gdy zostaną wykupione ruszy sprzedaż na 16.30 – informują pracownicy wydziału promocji starostwa. Cena jednego biletu to 40 zł i jest to cena promocyjna, która uwzględnia dokonaną przez starostwo powiatowe przedpłatę. Bilety można nabyć w biurze podawczym starostwa mieszczącym się przy wydziale komunikacji, w godzinach pracy urzędu. – Zachęcamy też firmy do zakupu biletów dla swoich pracowników. Z pewnością będzie to miła niespodzianka – dodają urzędnicy. Więcej informacji o biletach można uzyskać pod nr tel. 71 396 89 17.
 
Zachęcamy do udziału. W przedświątecznej gorączce warto się zatrzymać i pomyśleć o istocie tych świat. Pastorałki w wykonaniu Anny Wyszkoni gwarantują to.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin